O nás

Cvičení a fitness prostě milujeme. Baví nás vše okolo něj a máme rádi výzvy. A to nejen ty sportovní. Výzvou pro nás byly i dostupné pre-workout nakopávače a doplňky stravy. Nevyhovovaly nám totiž kvalitou nebo složením. A tak jsme se rozhodli se k tomu postavit čelem a vyvinout vlastní předtréninkové suplementy, podobně jako to udělal i Rich Piana.

 

Zahráli jsme si na vědátory a všechny složky prostudovali v odborných publikacích. Pak jsme přešli do praxe a pokračovali testováním jednotlivých látek. Postupně jsme vybrali ty nejkvalitnější a z nich jsme dali dohromady tu nejlepší formuli. Zbývalo si vše nechat posvětit českou a evropskou legislativou, abychom se mohli o naše produkty podělit i s vámi, a i to se nakonec podařilo.

 

Díky tomu vám můžeme předložit prvotřídní suplementy, za jejichž složením si sami stojíme. Kromě nakopávačů a dalších doplňků nabízíme také pozitivní přístup a maximální péči o vás jako o naše zákazníky. Zakládáme si na rychlém vyřízení objednávky a příznivých cenách dopravy. Prostě se na nás můžete spolehnout. :)